Aranyérmek:

Lepold Sámuel Amatőr Országúti Bajnokság (AKESZ) U17 összetett
Szigetszentmiklósi TK Amatőr Országúti Bajnokság (AKESZ) U17 összetett
Lepold Sámuel Pilis 2 Időfutam U17
Lepold Sámuel Turul Kupa U17
Lepold Zoltán Antal Turul Kupa U15
Szigetszentmiklósi TK (Antal B, Simon N, Doma I, Fejes Á, Tamás Cs, Turjánszki B) VelenceBike Ring24 Vegyes csapat 201-250
Józsáné Román Szilvia Tour de Ring – 24 kör Master női
Csillag György Extrememan 113 – Kaposvár Veterán férfi 60-64
Lepold Sámuel Kínok-Kínja Mezőnyverseny U17
Csillag György Tour de Ajka – Dutalon Senior Férfi
Lepold Sámuel Péti Időfutam U17
Tar Miklós II. Miklósi Futónap – félmaraton Férfi abszolút
Lepold Sámuel STOP Cukrászda időfutam U17
Lepold Sámuel KerékVár Békás Időfutam U17

Ezüstérmek:

Solcz-Ujvári Magdolna Ábrahámhegy Triatlon Női 30-35 Sprint táv
Solcz Tamás Ábrahámhegy Triatlon Férfi 30-35 Sprint táv
Lepold Zoltán Antal Pilis 1 Időfutam U15
Csillag György ExtremeMan Nagyatád – Triatlon Hosszútávú Országos Bajnokság Veterán férfi 60-64
Solcz-Ujvári Magdolna – Solcz Tamás SPORTOLNA Triatlon Fesztivál Párok Triatlonra – olimpiai táv
Markgruber Bence – Orlóczki Dávid VelenceBike RING24 Férfi duo
Szigetszentmiklósi TK (Ábrahám I, Fejes M, Hegyi E, Kézsmárki T, Lepold S, Pelle A) VelenceBike RING24 Férfi csapat 201-250
Szigeti Gabriella Extrememan 113 – Kaposvár Felnőtt női 25-29
Solcz-Ujvári Magdolna Extrememan 25.75 – Kaposvár Felnőtt női 30-34
Solcz Tamás Extrememan 25.75 – Kaposvár Felnőtt férfi 30-34
Szigetszentmiklósi TK Tour de Ajka – mezőnyverseny csapatverseny
Csillag György Keszthely Triatlon – Középtávú Országos Bajnokság Veterán férfi 60-64
Csillag György Tour de Ajka – Félmaraton Senior Férfi
Lepold Sámuel Félsziget Kupa U17 Hobby

Bronzérmek:

Lepold Sámuel Pilis 1 Időfutam U17
Lepold Sámuel Országúti Időfutam Országos Bajnokság U17
Szigeti Gabriella BalatonMan Kenese – IRON Táv Női abszolút
Józsáné Román Szilvia Tour de Velencei tó – 55km Master női
Bernáth Zoltán Tour de Velencei tó – 55km Férfi Senior
Józsáné Román Szilvia Tour de Ajka – összetett Felnőtt nő
Simon Nikolett II. Miklósi Futónap – 8km Felnőtt nő
Simon Nikolett III. Dunaújvárosi Duatlon Női abszolút

További TOP 10-es helyezések:

4 Lepold Zoltán Antal Pilis 2 időfutam U15
4 Solcz-Ujvári Magdolna / Solcz Tamás III. Tisza-parti Gyógy- és Élményfürdő Félmaraton Félmaraton váltó
4 Nagy László Tour de Velencei tó – 55km Férfi Senior
4 Tar Miklós II. KIS-DUNA MARATON Férfi abszolút
4 Solcz-Ujvári Magdolna Tour de Ajka – összetett Felnőtt nő
4 Tar Miklós III. Dabasi Futónap Felnőtt férfi
4 Józsáné Román Szilvia Tour de Ajka – mezőnyverseny Felnőtt nő
5 Hegyi Emil Tour de Ajka – összetett Felnőtt férfi
5 Nagy László Tour de Ajka – összetett Senior férfi
5 Csillag György II. KIS-DUNA MARATON Férfi senior
6 Szabó Péter Amatőr Országúti Bajnokság (AKESZ) Férfi Senior összetett
6 Szigetszentmiklósi TK (Molcsán N, Simon N, Solcz-Ujvári M, Solcz T) Extrememan Nagyatád Váltó
6 Szabó Péter Tour de Velencei tó – 55km Férfi Senior
6 Józsáné Román Szilvia Tour de Ajka – időfutam Felnőtt nő
6 Szabó Péter Tour de Ajka – összetett Senior férfi
6 Nagy László Tour de Ajka – mezőnyverseny Senior férfi
7 Fejes Mihály Amatőr Országúti Bajnokság (AKESZ) Férfi Master összetett
7 Szigeti Gabriella Extrememan Nagyatád Felnőtt nő 25-29
7 Solcz-Ujvári Magdolna Tour de Ajka – időfutam Felnőtt nő
7 Solcz-Ujvári Magdolna Tour de Ajka – mezőnyverseny Felnőtt nő
7 Szigetszentmiklós TK Amatőr Országúti Bajnokság (AKESZ) Férfi Master összetett
8 Fejes Mihályr Pilis 1 időfutam Master férfi
8 Szabó Péter Tour de Ring – 24 kör Senior férfi
8 Szabó Péter Tour de Ajka – időfutam Senior férfi
8 Hegyi Emil Tour de Ajka – mezőnyverseny Felnőtt férfi
8 Angler Tibor Tour de Ajka – összetett Senior férfi
8 Pelle Attila Tour de Ajka – Duatlon Felnőtt férfi
8 Fejes Mihály Péti Időfutam Férfi Master
9 Angler Tibor Tour de Velencei tó – 55km Férfi Senior
9 Csillag György Tour de Ajka – mezőnyverseny Senior férfi
9 Angler Tibor Tour de Ajka – időfutam Senior férfi
10 Pelle Attila Extrememan 113 Kaposvár Senior férfi 46-50
10 Solcz-Ujvári Magdolna Országúti Időfutam Országos Bajnokság Felnőtt nő