Aranyérmek:

Tar Miklós Szufla Futófesztivál 21 km Férfi Abszolút
Tar Miklós Szufla Futófesztivál 21 km Férfi Master
Tar Miklós II. Majosházi Futónap Férfi Master
Csillag György Tour de Ajka – Tovafutók táv Férfi Senior
Angler Tibor Tour de Ajka – Időfutam Férfi Senior

Ezüstérmek:

Leopold Sámuel Pilis 2 Időfutam Férfi U17
Bernáth Zoltán Tour de Debrecen – Rövid táv Férfi Senior
Lepold Sámuel Pilis 1 Időfutam Férfi U17
Lepold Sámuel Turul Kupa Férfi U17
Körözsi Sándor / Görög József eXtremeMan 113 Kaposvár – Triatlon Férfi Váltó
Solcz-Ujvári Magdolna Tour de Zalakaros (60 km) Női elite
Bernáth Zoltán Tour de Velencei tó – Rövid táv Férfi Senior
Józsáné Román Szilvia Tour de Tisza-tó Női Master
Solcz-Ujvári Magdolna Tour de Ajka – Összetett táv Női abszolút
Solcz-Ujvári Magdolna Tour de Ajka – Összetett táv Női Elite
Bernáth Zoltán Tour de Ajka – Mezőnyverseny Férfi Senior
Antal Brigitta Neusiedlersee Radmarathon – Időfutam (Mörbischer Einzelzaitfahren) Női Elite

Bronzérmek:

Nagy László Tour de Debrecen – Rövid táv Férfi Senior
Ábrahám István IX. Peppe Kerékpár Ravazd-Tényő időfutam verseny Férfi Master
Csillag György ILB Keszthely Triatlon – Középtávú Országos Bajnokság Férfi 60-64
Tar Miklós II. Majosházi Futónap Férfi Abszolút
Solcz-Ujvári Magdolna Tour de Zalakaros (60 km) Női abszolút
Solcz-Ujvári Magdolna Tour de Velencei tó – Rövid táv Női Felnőtt
Józsáné Román Szilvia Tour de Velencei tó – Rövid táv Női Master
Tar Miklós I. Miklósi Futónap Férfi félmaraton
Tar Miklós XII. Dunaharaszti Futónap Férfi 10km táv
Angler Tibor Tour de Ajka – Összetett táv Férfi Senior

További TOP 10-es helyezések:

4 Ábrahám István Misik László Emlékverseny Férfi Master
4 Solcz-Ujvári Magdolna Tour de Debrecen – Rövid táv Női Abszolút
4 Solcz-Ujvári Magdolna Tour de Debrecen – Rövid táv Női Felnőtt
4 Angler Tibor Tour de Velencei tó – Rövid táv Férfi Senior
4 Solcz-Ujvári Magdolna Péti Nagydíj – időfutam Női Elite
4 Józsáné Román Szilvia kerékVár Békás Időfutam Budapest Bajnokság Női Master
5 Csillag György Balaton Felvidék Maraton Férfi Senior 2
5 Solcz-Ujvári Magdolna Tour de Ajka – időfutam Női Elite
5 Solcz-Ujvári Magdolna Tour de Ajka – mezőnyverseny Női Elite
5 Józsáné Román Szilvia Tour de Tisza-tó Női abszolút
5 Csillag György Tour de Ajka – mezőnyverseny Férfi Senior
6 Fejes Mihály Tamási – Október 23 kupa Férfi Master
6 Angler Tibor Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság összetett Férfi Senior
6 Csillag György eXtremeMan Nagyatád – Triatlon Hosszú távú Országos Bajnokság Férfi 60-64
6 Solcz-Ujvári Magdolna Tour de Velencei tó – Rövid táv Női Abszolút
6 Ábrahám István Tour de Velencei tó – Rövid táv Férfi Master
7 Székely Tibor Tour de Debrecen – Rövid táv Férfi Master
7 Angler Tibor Pilis 2 Időfutam Férfi Senior
7 Bernáth Zoltán Balaton Felvidék Maraton Férfi Senior 1
7 Pelle Attila Tour de Ajka – Tovafutók táv Férfi Master
8 Szigetszentmiklósi TK Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság összetett Férfi Felnőtt csapat
8 Tamás Csaba Tour de Debrecen – Rövid táv Férfi Master
8 Józsáné Román Szilvia Tour de Velencei tó – Rövid táv Női Abszolút
8 Angler Tibor Cserhát Tour Férfi Senior
9 Angler Tibor Turul Kupa Férfi Senior
9 Ábrahám István Cserhát Tour Férfi Master
9 Angler Tibor Tour de Ajka – mezőnyverseny Férfi Senior
9 Körözsi Sándor Szufla Futófesztivál 8 km Férfi Master
10 Ábrahám István Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság összetett Férfi master
10 Ricz Attila Szufla Futófesztivál 15 km Férfi Elite
10 Józsáné Román Szilvia Balaton Felvidék Maraton Női Master