Aranyérmek:

SZTK Riders (Antal B – Solcz-Ujvári M – Fejes Á – Solcz T – Tamás Cs – Turjánszki B) VelenceBike Ring24 Vegyes csapat 201-250
Angler Tibor Tour de Ring – Night Ride Férfi Senior
Bernáth Zoltán Ajka-Pápa-Ajka mezőnyverseny Férfi master
Csillag György Tovafutók duatlon (Ajka-Pápa-Ajka mezőnyverseny + Liget félmaraton) Férfi senior

Ezüstérmek:

Antal Brigitta – Solcz-Ujvári Magdolna Páros Időfutam Országos Bajnokság Női Felnőtt
Solcz-Ujvári Magdolna Tour de Debrecen (55 km) Női Felnőtt
SZTK Riders (Ábrahám I – Bernáth Z – Fejes M – Hegyi E – Kézsmárki T – Pelle A) VelenceBike RING24 Férfi csapat 201-250
Molcsán Eleonóra Tour de Zalakaros (127 km) Női Master
Molcsán Eleonóra Intersport Tour de Tisza-tó Női Master
Csillag György Ajka – Liget félmaraton futás Férfi Senior

Bronzérmek:

Solcz-Ujvári Magdolna Tour de Debrecen (55 km) Női Abszolút
SZTK Riders (Ábrahám I – Bernáth Z – Fejes M – Hegyi E – Kézsmárki T – Pelle A) VelenceBike RING24 Férfi csapat abszolút
Molcsán Eleonóra Tour de Velencei tó – Mini Maraton Női Master
Hegyi Emil Péter Ajka-Pápa-Ajka mezőnyverseny Férfi Elite

További TOP 10-es helyezések:

4 dr. Fagyas Zsolt Tour de Velencei tó – Mini Maraton Férfi master
4 Ábrahám István Ajka – Pápa – Ajka Férfi elit
4 Antal Brigitta Tour de Velencei tó – Mini Maraton Női Felnőtt
4 Bernáth Zoltán Tour de Zalakaros (127 km) Férfi Master
5 Bernáth Zoltán Dobogókő csúcstámadás Férfi Senior1
5 Kézsmárki Tamás Ajka-Pápa-Ajka mezőnyverseny Férfi Elit
5 Csillag György Ajka-Pápa-Ajka mezőnyverseny Férfi Senior
6 Fejes Mihály Dobogókő csúcstámadás Férfi Master
6 Hegyi Emil Péter Pilis 1 időfutam Férfi Elite1
6 Solcz-Ujvári Magdolna Tour de Zalakaros (60 km) Női abszolút
6 Emszt András Tour de Velencei tó – Mini Maraton Férfi Felnőtt
7 Angler Tibor Tour de Velencei tó – Mini Maraton Férfi Senior
7 Angler Tibor Tour de Velencei tó – Mini Maraton Férfi Senior
8 Hegyi Emil Péter Pilis 2 időfutam Férfi Elite1
9 Bernáth Zoltán Balaton Felvidék Maraton Férfi Senior
10 Csillag György Tour de Zalakaros (127 km) Férfi Senior
10 Pelle Attila Tour de Velencei tó – Mini Maraton Férfi Master
10 Tamás Csaba Ajka-Pápa-Ajka mezőnyverseny Férfi Master
10 Sopronyi Gyula Intersport Tour de Tisza-tó Férfi Elite
10 Molcsán Eleonóra Tour de Zalakaros (127 km) Női abszolút
10 Bernáth Zoltán Kékes Csúcstámadás Férfi senior